Články - Robert Huttner

Pozrite si najkrajšie momenty svadieb v roku 2017

Každá svadba, ktorú som v roku 2017 fotil, sa mi niečím vryla do pamäte. Pozrite si môj výber.

Príbehy svadobných fotografií

Ako vznikajú svadobné fotografie? Dá sa urobiť z botanickej záhrady záber ako z divočiny? Prečítajte si, čo sa skrýva za vybranými fotkami a ako fotenie prebieha.

Ako som prežil Slovakman 226

Nikdy predtým som nepreplával 3,8 kilometra a neprešiel na bicykli 180 kilometrov v kuse. Napriek tomu som sa prihlásil. Bude zo mňa železný muž! Zdá sa vám to šialené?

Ocenenie na Slovak Press Photo

Fotografia vrakov, ktorú som urobil v hustom švédskom lese, zabodovala na súťaži Slovak Press Photo. Porota jej udelila čestné uznanie v kategórii Životné prostredie.

30 dní sám v stane

Motorkou na sever - 16 100 km z Bratislavy až do Nórska. Znie to ako poriadne bláznivý nápad. Vydať sa sám ako prst na mesiac dlhú cestu na sever. Cez Švédsko a Fínsko až na samý koniec studeného Nórska. A to nie autom, ale na motorke!

Zhorené Tatry mi vyhrali prvú novinársku cenu

Krátko po tom, ako som začal fotiť pre denník Pravda, si moje fotografie všimli aj na prestížnej súťaži. Za sériu fotografií zhorených Tatier som dostal Novinársku cenu 2005 za najlepšiu fotoreportáž. Ocenenie som si vážil o to viac, že celé fotografovanie bolo jedným veľkým dobrodružstvom.

Powered by SmugMug Log In