• Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo
  • Untitled photo

Svadobný deň sa neskladá len z obradu a poriadnej zábavy. Dotvárajú ho aj mnohé maličkosti, ktoré na fotografiách nesmú chýbať. Nižšie nájdete tri najobľúbenejšie cenové balíky, ktoré ponúkam. Samozrejme, dajú sa meniť podľa Vašich predstáv.


Súčasťou každého balíka je fotenie predsvadobných príprav, ktoré považujem za veľmi dôležité. Tým, že s Vami strávim svadobné ráno, nafotím Vás u kaderníka a pri dolaďovaní posledných detailov, sa viac oťukáme. Ďalšie fotografie budú vďaka tomu prirodzenejšie, čo určite oceníte. Okrem svadobného dňa veľmi rád nafotím aj Vaše rande, tehotenstvo či rodinné fotky. Neváhajte mi napísať a dohodneme sa na detailoch.


Cenové balíky na svadobnú sezónu 2021


Malý balík, 450 eur

Zahŕňa: prípravy, portréty, obrad, skupinové fotky


Balík obsahuje fotenie ranných príprav, portrétne fotografie v interiéri a exteriéri, obrad, gratulácie a skupinové fotografie.


Odovzdám Vám 200 a viac upravených fotografií na USB kľúči v štýlovej krabičke. Z týchto fotografií si následne vyberiete tie, ktoré sa Vám najviac páčia a z nich urobím 30-stranovú svadobnú fotoknihu s rozmermi 20x20 centimetrov.Stredný balík, 680 eur

Zahŕňa: všetko od ranných príprav až po prvý mladomanželský tanec


Stredný balík ponúka nielen to, čo malý balík, ale aj veľa vecí navyše. Po skončení obradu pokračujem vo fotení ďalšieho programu, svadobnej sály a začiatku hostiny. Fotenie trvá až do konca prvého mladomanželského tanca, čiže asi dve hodiny od začiatku hostiny.


Odovzdám Vám 450 a viac upravených fotografií na USB kľúči v štýlovej krabičke. Z týchto fotografií si následne vyberiete tie, ktoré sa Vám najviac páčia a z nich urobím 30-stranovú svadobnú fotoknihu s rozmermi 20x20 centimetrov.Kompletný balík, 780 eur

Zahŕňa: všetko od ranných príprav až po prvý tanec v popolnočných šatách


Kompletný balík je to najlepšie, čo Vám môžem ponúknuť. Obsahuje nielen všetko, čo predošlé balíky - fotenie ranných príprav, portrétne fotografie, obrad, gratulácie, skupinové fotky, ale aj celú svadobnú hostinu až do približne jednej hodiny v noci. To znamená aj rôzne svadobné hry, tanečné kolá, krájanie torty, odčepčenie, atď. Fotenie sa končí prvým tancom nevesty v popolnočných šatách.


Odovzdám Vám 700 a viac upravených fotografií na USB kľúči v štýlovej krabičke. Z týchto fotografií si následne vyberiete tie, ktoré sa Vám najviac páčia a z nich urobím 30-stranovú svadobnú fotoknihu s rozmermi až 30x30 centimetrov.Každý jeden balík okrem toho obsahuje:

Všetky fotografie dostanete na USB kľúči v dvoch verziách, vo farebnej a čiernobielej. Odovzdám Vám ich v štýlovom balení s malým prekvapením navyše. Ku každému balíku Vám na svojej stránke vytvorím osobnú galériu chránenú heslom, kde fotky ľahko nájdete a môžete ich ukázať aj svojim blízkym.
Ďalšie informácie:

Kompletné svadobné fotografie sa snažím odovzdávať do troch týždňov od svadby. Aby čakanie ubehlo rýchlejšie, už do troch dní Vám pošlem zhruba 70 fotografií z priebehu celej svadby.

Cestovné náklady mimo Bratislavy si pri kompletnom balíku neúčtujem. Pri malom a strednom balíku sú 0,20 €/km.

Portrétne fotografie v interiéri a exteriéri sa dajú nafotiť aj v iný ako svadobný deň. Na cene sa dohodneme individuálne.


Fotoknihy:

Okrem fotoknihy, ktorú máte v cene, si môžete objednať aj ďalšie. Získate tak jedinečné spomienky v krásnom prevedení.


Malá, 20x20 cm, 30 strán    70 eur.

Veľká, 30x30 cm, 30 strán   90 eur.


Pokiaľ Vás očarí viac fotografií, ako sa zmestí na 30 strán, každá kniha sa dá rozšíriť.

Powered by SmugMug Owner Log In